O spoločnosti

O spoločnosti

Spoločnosť Wiziom prináša moderné riešenia vo svete domácich a firemných technológií. Pre Váš domov alebo spoločnosť poskytujeme komplexné portfólio produktov, služieb a poradenstvo v oblasti implementovania moderných smart technológií. 

Ku každému klientovi pristupujeme individuálne, na základe jeho požiadaviek. Pri realizácii projektu aplikujeme sofistikované riešenia šité na mieru. Priamo na mieste inštalujú konkrétne produkty naši skúsení technici.Tí Vám radi vysvetlia a ukážu ako obsluhovať jednotlivé systémy. Zabezpečujeme záručný a pozáručný servis. Našim cieľom je neustále sa zlepšovať a zdokonaľovať, aby sme Vám mohli poskytnúť moderné, praktické a pre užívateľov jednoduché riešenia, na ktoré sa budete môcť spoľahnúť.

Inštalácia
a servis

Pri vypracúvaní projektu aplikujeme sofistikované riešenia šité na mieru. Priamo na mieste inštalujú konkrétne produkty naši skúsení technici. Tí Vám radi vysvetlia a ukážu ako obsluhovať jednotlivú audio a vizuálnu techniku.

Zabezpečujeme záručný a pozáručný servis. Našim cieľom je neustále sa zlepšovať a zdokonaľovať, aby sme Vám mohli poskytnúť moderné, praktické a pre užívateľov prijateľné riešenia, na ktoré sa budete môcť spoľahnúť.

Kontaktujte nás
  • +421 948 144 199
  • [javascript protected email address]
Henrich Šoltýs
CEO
  • +421 911 144 686
  • [javascript protected email address]
Ivan Javor
               
CTO

Wiziom s.r.o.
Plynárenská 7/C,
821 09 Bratislava

IČO: 52506045
DIČ: 2121059149
IČ DPH: SK2121059149

Máte záujem o naše služby?
Kontaktujte nás.
Prosím vyplňte vaše meno a priezvisko.
Prosím skontrolujte vašu emailovú adresu.
Prosím napíšte nám správu.
Zaškrtnite prosím súhlasím so spracovaním osobných údajov.

Formulár sa odosiela. Chvíľku strpenia.