Služby

Chcete svoju domácnosť riadiť pohodlne a jednoducho a užiť si naplno domácu multimediálnu zábavu?

Ponúkame vám nasledovné služby v oblasti realizácie inteligentných smart riešení. Našim cieľom je poskytovanie kvalitných a profesionálnych služieb, ktoré uspokoja aj tých najnáročnejších klientov a zabezpečia jednoduché a intuitívne ovládanie domácnosti, vďaka čomu uľahčia život, šetria čas, financie aj energie jej majiteľom.

Náš tím je poháňaný túžbou po dokonalosti a vašou maximálnou spokojnosťou. Ponúkame systémy a funkcie na všetkých úrovniach od domácej zábavy po kompletnú domácu automatizáciu.

Dizajn

Náš prístup k návrhu systému a k zákazníkom, ktorým slúžime, je jedinečný. Zaisťujeme, aby každá časť celkového dizajnu spĺňala naše kritériá výkonnosti a integrity. Každú funkciu prispôsobujeme životnému štýlu nášho klienta a zároveň zaisťujeme maximálny výkon.

To nám umožňuje ponúknuť systém, ktorý je skutočne spoľahlivý, ľahko použiteľný a vyniká vo všetkých výkonnostných parametroch, pričom je pripravený na všetko nové, čo sa v budúcnosti objaví.

Prvoradou prioritou je spokojný zákazník, pre ktorého designujeme riešenia šité priamo na mieru. Vaše predstavy vďaka našim skúsenostiam a odbornosti dostávajú reálne tvary.

Inžiniering

Po schválení koncepčného návrhu postúpi projekt do fázy inžinierstva. Pomocou pokročilého softvéru vyvíjame blokové diagramy a navrhujeme káblové trasy a podrobné umiestnenia všetkých kľúčových prvkov vášho systému v rámci pôdorysov.

Berieme do úvahy všetky detaily stavby, od dispozície priestoru, umiestnenia sedadiel, až po výber audio a video vybavenia, technológie pre energetickú optimalizáciu, osvetlenie a zatemnenie, zabezpečenie, ako aj splnenie všetkých individuálnych požiadaviek investora, či architekta.

Pre každý projekt je pripravená kompletná sada technických plánov a výkresov, aby naši technici pochopili ich úlohy a mohli efektívne pracovať na dokončení potrebných úloh.

Inštalácia

Inštalácia systému vo vašej domácnosti má niekoľko fáz: fáza Káblová príprava, v ktorej sú nainštalované a testované všetky káblové rozvody, fáza stavebnej prípravy, v ktorej sú nainštalované krabice pre rozhrania, klávesnice, vyrezané otvory pre reproduktory a konzoly. A nakoniec finálna inštalácia, v ktorej sú umiestnené všetky komponenty.

Keď je systém nainštalovaný a oživený, posudzujeme jeho fungovanie s ktorýmkoľvek členom vašej rodiny, aby si každý mohol plne vychutnať všetky jeho výhody. V každom kroku implementácie systému pracuje projektový manažér a naši technici opatrne a čisto, akoby stavali systém pre svoj vlastný domov. Na konci každého dňa je pracovný priestor úplne vyčistený a vrátený do pôvodného usporiadania.

Programovanie

Chápeme, že čím jednoduchšie nastavíme ovládanie vášho systému, tým viac sa vám bude páčiť. Preto napredujeme, sledujeme najnovšie trendy, školíme sa, aby sme boli schopní vytvoriť riešenie zohľadňujúce vaše potreby. Programovanie systémov a grafických rozhraní, ako sú dotykové panely, klávesnice alebo mobilné zariadenia, je založené výlučne na vašich individuálnych požiadavkách a potrebách.

Ovládanie je tak jednoduché, intuitívne pre každého člena rodiny, pretože je tvorené pre každodenné používanie. Bez ohľadu na to, aké zariadenie máte, budete si môcť vychutnať kontrolu nad svojím prostredím, či už dotykom tlačidla alebo zvukom vášho hlasu.

Projektový manažment

Projektový manažment zahŕňa celý komplex aktivít spojených s riadením realizačného procesu. Ku každej zadanej požiadavke pristupujeme špecificky podľa individuálnych potrieb. Zákazník je pre nás na prvom mieste.

Zameriavame sa na konkrétny stav, na základe ktorého si definujeme ciele, ktoré je potrebné dosiahnuť a následne bližšie špecifikujeme spôsob ich uskutočnenia. Ide prioritne o materiálne, technické, ľudské, časové a finančné zdroje potrebné na realizáciu projektu. K samotnému projektovaniu zadanej úlohy pristupujeme zodpovedne a s citom pre detail.

Dôležitá je komunikácia a porozumenie medzi architektmi, návrhármi interiérov, inžiniermi, stavebnými profesionálmi, správcami budov a vlastníkmi čo je kľúčom k dokončeniu úspešného projektu.

Ak chcete byť na rovnakej stránke, musíte byť v jednej knihe alebo v prípade stavebného projektu rovnakým modelom. Preto začneme opatrnými kresbami a potom sledujeme každý krok, aby sme sa uistili, že sú vykonávané s presnosťou.

Od prvých stretnutí, cez kontrólne dni, až po okamžitú dostupnosť, počas celého procesu fungujeme ako váš projektový manažér. Prvoradou úlohou našich „projekťákov“ je komunikovať, koordinovať, dozerať a kontrolovať kvalitu a postupy a v neposlednom rade strážiť váš rozpočet.

Servis a podpora

Odovzdaním projektu do užívania to nekončí. Naše moderné technológie neustále monitorujú funkčnosť celého systému a analyzujú a vyhodnocujú prípadné drobné výpadky jednotlivých častí vášho systému. V prípade väčších problémov okamžite informujú našich servisných technikov, ktorí sú tak schopní odstrániť problém na diaľku skôr ako si čokoľvek všimnete.

V prípade potreby sme vám k dispozícii 24 hodín/7 dní v týždni!

Kontaktujte nás
  • +421 948 144 199
  • [javascript protected email address]
Henrich Šoltýs
CEO
  • +421 911 144 686
  • [javascript protected email address]
Ivan Javor
               
CTO

Wiziom s.r.o.
Plynárenská 7/C,
821 09 Bratislava

IČO: 52506045
DIČ: 2121059149
IČ DPH: SK2121059149

Máte záujem o naše služby?
Kontaktujte nás.
Prosím vyplňte vaše meno a priezvisko.
Prosím skontrolujte vašu emailovú adresu.
Prosím napíšte nám správu.
Zaškrtnite prosím súhlasím so spracovaním osobných údajov.

Formulár sa odosiela. Chvíľku strpenia.