Služby

Našim prvoradým cieľom je poskytnúť firmám smart riešenia, ktoré uľahčia chod firmy, jej riadenie, obsluhu, komunikáciu, prezentáciu a prinesú ich užívateľom značné benefity, ako je úspora času a financií.

Dizajn

Zahŕňa kompaktný súbor viacerých služieb. Navrhujeme a projektujeme systémy spolupráce, videokonferenčné systémy, video steny, digitálne značky, signal manažment, ozvučenie priestorov, pro AV, zvukové systémy, siete aj inteligentný nábytok.

Design zahŕňa riešenie individuálne prispôsobené potrebám konkrétnej firmy. Správnym nastavením a zvolením služieb rastie hodnota spoločnosti.

Inštalácia

Máme na starosti inštaláciu vami zvolených produktov. Náš tím skúsených odborníkov sa podieľa na dotváraní smart riešení. Zradenie jednotlivých produktov priamo na mieste vo firme je síce náročný a komplikovaný proces, ale heslom našich technikov je rýchlosť, precíznosť a spokojnosť zákazníka.

Je pre nás dôležité pracovať s čo najkvalitnejšími materiálmi a zariadeniami, aby sme zabezpečili dlhodobé a správne fungovanie inteligentných riešení vo vašej spoločnosti.

Spoločnosť využívajúca moderné riešenia kráča ruka v ruke s dobou, zlepšuje svoj image a jednoduchšie získava nových klientov.

Projektový manažment

Projektový manažment zahŕňa celý komplex aktivít spojených s riadením projektu vytvorenia smart riešenia pre konkrétnu firmu podľa daného zadania. Požiadavky klientov sú rôzne, preto musíme pristupovať k ich splneniu individuálne. K potrebám jednotlivých business riešení pristupujeme špecificky a reflektujeme firemnú kultúru, zázemie a smerovanie podniku. Zákazník je pre nás na prvom mieste.

Zameriavame sa na konkrétny stav, na základe ktorého si definujeme ciele, ktoré je potrebné dosiahnuť. Podľa zadaných požiadaviek špecifikujeme spôsoby realizácie riešení. Ide prioritne o materiálne, technické, ľudské, časové a finančné zdroje potrebné na splnenie projektu. K samotnému projektovaniu zadanej úlohy pristupujeme zodpovedne. Vypracúvame celkovú dokumentáciu ako silnoprúdových tak slaboprúdových inštalácií. Snažíme sa problematiku riešiť v jej komplexnosti a kompletnosti.

Servis

Zabezpečujeme profesionálny servis, obsluhu a kontrolu inštalovaných zariadení priamo vo vašej firme. V prípade akýchkoľvek otázok, nejasností a problémov sa na nás môžete obrátiť Opravíme a skontrolujeme inštalované zariadenia a prípadné chyby promptne odstránime.

Kontaktujte nás
  • +421 948 144 199
  • [javascript protected email address]
Henrich Šoltýs
CEO
  • +421 911 144 686
  • [javascript protected email address]
Ivan Javor
               
CTO

Wiziom s.r.o.
Plynárenská 7/C,
821 09 Bratislava

IČO: 52506045
DIČ: 2121059149
IČ DPH: SK2121059149

Máte záujem o naše služby?
Kontaktujte nás.
Prosím vyplňte vaše meno a priezvisko.
Prosím skontrolujte vašu emailovú adresu.
Prosím napíšte nám správu.
Zaškrtnite prosím súhlasím so spracovaním osobných údajov.

Formulár sa odosiela. Chvíľku strpenia.